درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما
تولد تی هایا

تولد تی هایا

برند چای و دمنوش تی هایا تحت امتیاز مجموعه آفتاب پردیس شمال پس سال ها تحقیق و کوشش در سال ۱۳۹۷ رسما وارد بازار داخلی شد.ایده ایجاد برند هایا از سال ۹۰ انجام پذیرفت.چای  سبز از کوهپایه های شهر املش واقع در خطه گیلان آماده سازی می شود.

شروع کارتوسط مدیر عامل، پیمان محسن خواه و پدر گرامی بهرام محسن خواه صورت گرفت . پس چند سال آماده سازی بستر تولید و مطالعات  و امکان پذیری ، امروزه تولیدات در 2 لاین :انواع چای زود دم وانواع چای ارگانیک تولید گردید..

چای هایا کاملا طبیعی بدون هیچ گون افزودنی، رنگ و یا اسانس شیمیایی است. همچنین مزارع چای ایران از کود و سموم شیمیایی استفاده نمی کنند که این از دیگر مزایای چای ایرانی است.

لوگو هایا2
تاریخچه
بکگراند ایمیل

تاریخچه این شرکت

مجموعه بازرگانی آفتاب پردیس شمال کار خود را به عنوان تامین کننده و صادر کننده بهترین چای ایرانی از بهترین باغات شمال ایران آغاز نمود است.

مجموعه آفتاب پردیس شمال افتخار دارد با سابقه 10 ساله در تامین و صادرات انواع چای های سیاه، سبز و انواع چای های گیاهی و گیاهان دارویی اکنون به گستره بالایی از مشتریان عمده و خرد شامل ادارات و شرکت ها، هتل ها،رستوران ها و خانواده ها بهترین محصولات ایرانی را با بهترین قیمت ارائه می دهد.

مجموعه آفتاپ پردیس شمال مفتخر است که پس از سال ها کوشش و تجربه اقدام به راه اندازی سیستم نوین ترکیب و بسته بندی از بهترین انواع چای طبیعی ایرانی نمود.این شرکت انواع بسته بندی های مدرن چای را با ترکیباتی متنوع چای برای پوشش انواع سلایق مد نظر قرارداده است.

هدف تی هایا

هدف مجموعه هایا

موسسان از دلایل راه اندازی سیستم داخلی بسته بندی و تولید چای تی هایا را،فضای خالی و پتانسیل بالا برای چای مرغوب با رنگ و طعم مناسب در بازار داخلی برای ایرانیان می دانند .

بهرام محسن خواه موسس و مدیر هیت رئیسه در یکی از مصاحبات خود تاکید میکند در تمام سال هایی که کار صادرات انجام می دادیم متوجه عدم شناخت مردم نسبت به چای داخلی شدیم ، چای ایرانی که بسیار در حقش جفا شده و کمتر کسی شاید بداند که یکی از مرغوب ترین انواع چای در ایران کشت می شود.

در عوض چای خارجی درجه دو و سه به سادگی در بین ایرانیان جا باز کرده به این دلیل برآن شدیم که با شناساندن این بازار به هموطنان آنان را از مزایای کیفیت و قیمت بسیار ارزانتر آن نسبت به چای خارجی مطلع سازیم

تا شاید ازاین راه نیز کمکی به کشاورزانی که با دل و جان برگ های سبز چای را به بار می نشانند و همچنین با گسترش  استفاده از چای های ایرانی بدونه رنگ و اسانس به سلامت خانواده های ایرانی کمک کنیم .

بکگراند چای 2

مشتریان ما

فهرست