صادرات چای ایرانی

چای یکی از پرمصرف ترین محصولات مصرفی در دنیاست و تقریبا در تمام کشورهای دنیا محبوبیت دارد. ایران یکی از تولیدکنندگان عمده شناخته شده چای در جهان است. چای های ایرانی به ارگانیک بودن و قیمت های رقابتی در دنیا شناخته شده هستند و به دلیل مصرف بالا و ادامه دار و همچنین عدم فسادپذیری یک محصول مناسب برای تجارت می باشد.

حضور در بازارهای جهانی برای تجارت یک محصول نیازمند اطمینان از تامین کنندگان می باشد. توجه داشته باشید که انتخاب یک تامین کننده خوب چیزی بیشتر از چک کردن یک سری از قیمت هاست و انتخاب شما به عوامل زیادی مانند ارزش پول، کیفیت، قابلیت اعتماد و خدمات بستگی دارد.

بر خلاف دیدگاه های سنتی یک تامین کننده خوب لزوما و صرفا یک تولید کننده نیست.

تامین کننده صادراتی خوب کسی است که بازارهای صادراتی و نیازهای بازار را برحسب تجربه خود می شناسد و از بین تامین کنندگان مختلف بهترین و مناسب ترین گزینه را برای بازار هدف انتخاب میکند. همچنین تامین کنندگان خوب به دلیل اینکه حجم خرید بالایی از تولید کنندگان دارند گاها حتی پیشنهادات بهتر برای مشتریان دارند.

خدمات صادراتی از دیگر وجوه تمایز تولید کنندگان و تامین کنندگان است. چرا که یک تولید کننده تنها یک فروشنده است اما یک تامین کننده کسی است که به شما از ابتدای کار تا انتهای کار مشاوره های صادراتی میدهد که این خدمات شامل اخذ مجوزهای صادراتی نیز هست.

ما در شرکت آفتاب پردیس شمال با سابقه 20 ساله در صادرات سعی کردیم مشکلات بخش های مختلف صادرات را شناسایی کرده و در رفع آن بکوشیم

صیانت از اصالت کالا

نمونه تایید شده شما بر روی قرارداد نهایی ضمیمه خواهد شد و یک نسخه از آن تحویل گمرک میشود. نماینده مشخص شده میتواند اصالت بار ارسالی و مطابقت با نمونه تایید شده را بررسی نماید.

انتخاب کاراترین بسته بندی

کیسه های paper bag نسبت به کارتن های لمینیت و یا کیسه های متالایزر ارزانتر هستند. این کیسه ها ضد آب بوده و برای استفاده حداکثری از فضای کانتینتر طراحی شده اند.

قیمت نهایی رقابتی

قیمت نهایی ما پس از اضافه کردن سایر هزینه ها (گمرک، حمل و نقل و بسته بندی) رقابتی بوده چرا که کلیه این مراحل با قیمت های رقابتی توسط شرکت ما صورت میگیرد.

قدرت تامین بالا و سرعت در تحویل

با قرارداد مستقیم با 14 کارخانه تولید چای در شمال کشور آماده تامین حجم بالایی از سفارشات مشتریان عزیز هستیم.شرکت ما میتواند 120 تن چای را طی 6 روز کاری آماده ارسال نماید در صورتی که بسته بندی خاصی مد نظر نباشد.

انتخاب بهترین نوع برگ سبز چای

چای ایرانی در کوهپایه های شمال ایران با کیفیت ترین چای می باشد. شرکت ما بهترین برگ سبز چای را انتخاب کرده و با آن چای سیاه و سبز تولید میکند.

انعطاف پذیری بسته بندی

هیچ محدودیتی در بسته بندی وجود ندارد و مشتریان میتوانند برند مختص به خود را سفارش بدهند و طرح و بسته بندی مختص به خود را دریافت کنند. برخی از بسته بندی های ارزان قیمت در بسته بندی های 50 و 100 گرمی در دسترس است.

نظارت و اجرای 0 تا 100 صادرات

ما به عنوان شرکت تامین کننده عمل میکنیم و همه فرآیند مرتبط با صادرات از 0 تا 100 را به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام میدهیم.

مشاوره خرید به مشتریان

شرکت ما اطلاعات بازار را برای مشتریان جهت تصمیم گیری برای بهترین زمان خرید ارسال میکند.

حداقل نوسان قیمت

قیمت محصول حداقل نوسانات را دارد و قیمت در بازار جهانی رقابتی است.

مراحل صادرات

نکته بسیار مهم در درخواست های اولیه این میباشد که درخواست ها به دو صورت است نوع اول اینکه مشتری دقیقا میداند کدام گرید (نوع) از چای را میخواهد و به چه مقدار ، نوع دوم مشتری اطلاعات کمی در مورد گرید ( نوع ) چای درخواستی دارد و شاید تازه میخواد این تجارت را شروع نماید که در اینجا ما تمام اطلاعات از محصولات ، آمار صادرات به کشور یا کشورهای مربوطه ، نوع مصرف در کشور مربوطه و بهترین پیشنهادها را ارائه خواهیم داد .

مرحله بعدی نمونه ها به دست مشتری میرسد تا نمونه مورد تایید خود را مشخص کند ، و کد آن توسط مشتری و شرکت ثبت شود .

در این مرحله ارسال پیش نویس فاکتور یا همان درفت اینویس (Draft Invoice) است تا به تایید مشتری برسد .

بعد از تایید فاکتور اولیه، قرارداد تنظیم میشود و کد چای نمونه تایید شده به پیوست قرارداد میرسد .

طی زمان مشخص شده در قرارداد محموله صادراتی آماده میشود ، این زمان برای هر ۱۰۰ تن حدود ۷ روز کاری میباشد ، نوع بسته بندی صادراتی ، سورتینگ چای، نوع مجوزهای کشور مقصد و درخواست های مشتری در مشخص کردن زمان دقیق مهم است که در قرارداد ذکر میشود .

در مرحله ششم مجوزهای صادراتی زیر نظر سازمان چای کشور و با تایید کارشناسان مربوطه در کوتاه ترین زمان‌ اخذ میگردد ،

بعد از آماده سازی محموله بارگیری میشود و به گمرک تخصصی چای ایران ( گمرک انزلی ) منتقل میشود ، کلیه امور مربوط به اظهارنامه ، مدارک صادراتی مانند گواهی مبدا ، گواهی قرنطینه نباتی ، تایید پژوهشکده چای کشور اخذ میگردد ،

در مرحله بعدی محموله با توجه به نوع حمل زمینی ، دریایی ، ریلی یا هوایی به گمرک خروجی منتقل میشود ،
در این قسمت شرکت های مورد تایید مجموعه به شما معرفی میشود تا در صورت تایید مشتریان ادامه کار انجام شود و محموله در مقصد تحویل داده شود ، محموله شما را میتوایم در صورت توافق در قرارداد به صورت CIF تحویل دهیم ،

برای اطلاعات بیشتر در مورد صادرات تماس بگیرید:

09123601844

info@teahaya.com