چای ایرانی کسب و کار ماست

علاوه بر بازدهی اقتصادی به پایداری اکوسیستم کمک میکنیم.

تقریبا همه ما ایرانیان در تعطیلات به شهرهای شمالی سفر میکنیم. زیبایی بی نظیر و کمیاب در کنار طبیعت بکر و زیبا را مدیون پوشش گیاهی و فضای سبز این استان هستیم. مهاجرت به شهرهای بزرگ در کنار تغییر کاربری اراضی تهدیدی جدی برای اکوسیستم و اقلیم این منطقه است. گسترش و توسعه کسب و کار چای ایرانی علاوه بر اینکه مزایای زیادی از جمله بهداشت، سلامت و ارگانیک بودن چای ایرانی دارد می تواند به پایداری و گسترش زمین های کشت چای در شمال کشور کمک کند.

0
مشتری راضی
0
مقصد صادراتی
0
سال تجربه
0
تن صادرات چای

داستان ما

شرکت آفتاب پردیس شمال را در سال 1392 با هدف بازارسازی و فرهنگ سازی برای صادرات و مصرف داخلی چای ایرانی تاسیس کردیم. با سابقه خانوادگی (پسر کو ندارد نشان از پدر) و دیرینه ای که در شناخت انواع چای داشتیم،  در این سال ها در جهت بازارسازی چای ایرانی در جهان کوشش کردیم و موفق شدیم چای ایرانی را به اقصی نقاط جهان مثل کشورهای آلمان،‌هلند، نروژ،‌اکراین، روسیه،‌عراق و …. صادر کنیم.

در 3 سال اخیر با توجه به جای خالی دسترسی چای با کیفیت ایرانی برای هموطنان و در سفره ایرانی ها، بسته بندی چای ایرانی را آنچنان که در خور و شایسته محصول ایرانی است آغاز کرده ایم.

امید داریم تا با همراهی شما بتوانیم چای با کیفیت ایرانی را به همگان بشناسانیم.

شروع تحقیقات برای ایجاد یک برند داخلی

اوایل سال 1398 بود که با توجه به تجربه ای که کسب کرده بودیم ( تا این سال ها ما تامین کننده مواد اولیه برندهای زیادی در ایران بودیم) ، مشاهده کردیم که جای خالی بسته بندی های چای ایرانی با بسته بندی های زیبا و چای با کیفیت ایرانی در بازار خالی است و از اینجا ایده تیهایا کلید خورد. یک چای بسته بندی شده با کیفیت بالا و بیانگر اصل چای با کیفیت ایرانی در بازار داخلی

معرفی چای تیهایا به بازار

تا سال 1400 تقریبا زمان زیادی برای آزمون و خطا برای یافتن یک ترکیب بازارپسند صرف کردیم. ترکیبات متنوعی را در بازار داخلی با بسته بندی های گوناگون آزمایش کردیم و بازخوردهای مصرف کنندگان را دیدیم. ما برای اولین بار چای صبحانه و عصرانه ایرانی را به بازار معرفی کردیم. بزرگترین چالشی که با آن روبرو بودیم عادت کردن مصرف کنندگان به رنگ های مصنوعی بود که در چای های به اصطلاح خارجی استفاده شده بود و انتظارات رنگ دهی و میزان مصرف چای خشک در قوری از یک چای طبیعی و بدون رنگ و اسانس مطابقت نداشت. امروز پس از آزمون و خطاهای چند ساله و آزمون انواع مختلف چای در بازار ایران چند رقم چای را که ترکیبات آنها مهندسی شده و اختصاصی هستند را در چند نوع کلاسیک، صبحانه، عصرانه به بازار معرفی کردیم. امید است با حمایت های شما همکاران و مصرف کنندگان عزیز بتوانیم این محصول با کیفیت را که برای تولید آن زحمات زیادی کشیده شده را به بازار معرفی گردانیم